Piłka koszykowa mężczyzn

19 listopada 2022r. w Sp. 36 odbył się mecz piłki koszykowej mężczyzn. Nasza drużyna w składzie : Burdziński- Kapitan, F.Czerniecki, P.Dzianach, I.Grzesiowski, L.Herok, B.Kocurek, M.Tempich, B.Opak, J.Jasiński,D.Gębala,Z.Marek
wygrała z LO V wynikiem 42:17
W dniu 26 listopada nasza drużyna wygrała z Ogrodnikiem 37:1 i dzięki temu wyszła z grupy
Serdecznie gratulujemy!

Asnyczanki uzyskały awans do finału Licealiady Piłki Koszykowej

W sobotę 26 listopada 2022r. Asnyczanki uzyskały awans do finału Licealiady Piłki Koszykowej wygrywając mecze z Bielską Szkołą Przemysłową (19:9) oraz Technikum im. gen. Stanisława Sosabowskiego (44:6). Skład drużyny: Paulina Marek (kapitan), Zuzanna Markiel, Martyna Kobryś, Gabriela Wizner, Oliwia Zontek, Agata Ziajka, Amelia Okrzesik, Martyna Cichy, Malinka Paulina, Klaudia Olearczyk, Marta Gurgul, Milena Janowska, Paulina Rożek, opiekun: Mariola Siemiątkowska

Finał Województwa Śląskiego w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej

Dzisiaj w Częstochowie ,,Asnyczanki” zdobywają ❗🔥 5 miejsce🔥❗ w Finale Województwa Śląskiego w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej.
Startowało 16 zespołów.
Skład:
– Michalec Magdalena -100m
– Heller Lena – 100m
– Płonka Kinga – 200m
– Stanclik Patrycja – 200m
– Malinka Paulina – 400m
– Olearczyk Klaudia – 400m
– Szpara Martyna – 400m
– Łukaszewska Judyta – 800m
– Krętosz Justyna – 800m
– Kubiczek Joanna – 800m
– Lazar Malwina – skok wzwyż
– Chudej Edyta – skok wzwyż
– Krzempek Julia – skok w dal
– Kalfas Maria – pchnięcie kulą
– Witkowska Nadia – pchnięcie kulą
– Rygiel Marta – pchnięcie kulą
– sztafeta 4x100m (L.Heller, M.Lazar, K.Płonka, M.Michalec)
Jesteście wspaniałe 💪💪❗❗🔥

Mistrzostwa Miasta w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Dzisiaj odbyły się Mistrzostwa Miasta w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
3 miejsce 💪💥💪 wywalczyła drużyna dziewcząt w składzie:
🏃‍♀️Judyta Łukaszewska-🏃‍♀️ Julia Krzempek- 🏃‍♀️Klaudia Olearczyk- 🏃‍♀️Wiktoria Mojżyszek- 🏃‍♀️Paulina Malinka- 🏃‍♀️Joanna Kubiczek.
Zespół chłopców wywalczył 6 miejsce.
Skład:
🏃Mikołaj Żak 🏃Oskar Kowalówka🏃 Dawid Fender 🏃Igor Grzesiowski🏃 Bartosz Paleczny 🏃Franciszek Czernecki.
Wszystkim dziękujemy i gratulujemy ambitnej sportowej walki🤝