Festiwal Nauk Przyrodniczych

ROK SZKOLNY 2022 – 2023

Rok szkolny 2021 – 2022

 

FESTIWAL NAUK ŚCISŁYCH – DZIEŃ PIERWSZY  🙂


Pierwszy wykład poprowadziła Pani Ewa Szymanek-Płaska Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej pt. ” Zarządzanie własnym rozwojem „.
Byliśmy zauroczeni entuzjazmem i pozytywną energią Pani Naczelnik. Jednocześnie usłyszeliśmy wiele cennych wskazówek dotyczących własnego rozwoju oraz realizacji wyznaczonych celów.
Kolejnym prelegentem był Pan Piotr Kucia Zastępca Prezydenta Miasta Bielska-Białej z wykładem pt. ” Zarządzanie kryzysowe”. Była to pigułka najważniejszych informacji dotyczących kompetencji oraz działań w trakcie sytuacji kryzysowych.

Festiwal NAUKI 😃 … za nami drugi dzień pełen wrażeń, który na pewno zostanie przez wszystkich zapamiętany na długo😊 Prezentujemy krótką fotorelację 🧪🔬🧬

Rok szkolny 2020 – 2021

Zajęcia terenowe z biologii   mgr Marta Jurasz

Odczyn i pH roztworu  mgr Joanna Majcherczyk

Wykrywanie związków organicznych  mgr Aneta Łukasz
Matematyka obok nas mgr Renata Kudłacik

Z wielką przyjemnością i satysfakcją ogłaszamy rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu dla uczniów Szkół Podstawowych pt. „Zatrzymane w kadrze” w ramach Festiwalu Nauki.

Konkurs cieszył się bardzo  dużym zainteresowaniem. Wpłynęło prawie 40 prac spełniający warunki regulaminu. Jury było pod wrażeniem poziomu technicznego i kreatywności autorów przesłanych zdjęć. Po długiej i burzliwej dyskusji Jury zdecydowało o nagrodzeniu następujących prac:

Wyróżnienia i nagrody rzeczowe otrzymują :
Karolina Pyka SP nr 30 w Bielsku-Białej
Kamila Korczyk SP w Bestwinie
Paulina Mamorska SP nr 1 w Jaworzu
Daria Dugacz SP nr 1 w Jaworzu
Organizator konkursu Marta Jurasz