Klasa 3g odwiedziła redakcję Wydawnictwa Prasa Beskidzka, właściciela tygodników „Kronika Beskidzka” i „Głos Ziemi Cieszyńskiej”, portali internetowych bielsko.biala.pl i beskidzka24.pl oraz internetowej telewizji beskidzka TV. Uczniowie od kulis poznali funkcjonowanie tych mediów, a także mieli okazję zobaczyć, jak tworzy się strony gazety, jak powstaje telewizyjny wywiad oraz wymyślić atrakcyjne tytuły do prasowych artykułów.
Archiwum kategorii: Wycieczki 2025-26
Wycieczka klasy 1 a i 1d do Łodzi
Wycieczka klasy 3e
W dniach 1–3 czerwca uczniowie klasy 3e uczestniczyli w trzydniowej wycieczce na Podlasie. Program wyjazdu obfitował w ciekawe atrakcje i kontakt z przyrodą. Uczniowie spacerowali po Biebrzańskim Parku Narodowym, poznając walory jednego z najcenniejszych obszarów bagiennych w Polsce. Dużych emocji dostarczył także spływ kajakowy rzeką Narew, podczas którego można było podziwiać malownicze krajobrazy regionu. Ważnym punktem wycieczki była również wizyta w Pałacu Branickich w Białymstoku, nazywanym „Wersalem Podlasia”. Wyjazd był doskonałą okazją do integracji, aktywnego wypoczynku oraz poznawania walorów przyrodniczych i kulturowych Podlasia.







































