Turniej piłki koszykowej

Turniej piłki koszykowej

Asnyk na podium Turnieju Piłki Koszykowej!
W dniu 5 listopada 2019 r. uczniowie naszego liceum wzięli udział w Turnieju Piłki Koszykowej o Puchar Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja w Bielsku-Białej, w którym nasze dziewczęta zajęły II miejsce przegrywając różnicą zaledwie jednego punktu mecz finałowy z I LO im. M. Kopernika 20:19. Najlepszą zawodniczką turnieju została Kasia Iskrzycka. Skład drużyny dziewcząt: Iskrzycka Katarzyna (kapitan), Tereszczak Wiktoria, Tworzewska Adrianna, Damek Patrycja, Drabek Inez, Mucek Marta, Justyniak Anna, Herok Martyna, Michalec Magdalena, Markiel Zuzanna, Marek Paulina, Więckowska Emilia, Kurasik Martyna, Fiołek Klaudia, Feruga Agnieszka, Mojżyszek Wiktoria, Palinker Dominika.
Reprezentacja naszej szkoły chłopców zajęła III miejsce po zaciętych dwóch meczach z LO im.M. Reja i I LO im. M. Kopernika. Skład drużyny chłopców: Kopaczka Damian, Guzy Dominik, Staszek Filip, Polak Patryk, Buchtyar Jakub, Burdziński Jakub, Sobolewski Kajetan, Dzianach Patryk, Bilski Adam, Chojnacki Szymon, Partyka Jakub. Gratulujemy i życzymy naszym uczniom dalszych sukcesów w Licealiadzie.