Ogólnopolski Program Świadomość Procentuje

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiego Programu Świadomość Procentuje, który jest odpowiedzią na aktualne potrzeby w zakresie rozwoju i edukacji dzieci i młodzieży. Skupia się on głównie na wsparciu profilaktyki szeroko rozumianych problemów społecznych i emocjonalnych.

Celem programu jest kompleksowy rozwój samoświadomości a w szczególności wiary w siebie, swój potencjał, marzenia i swoje możliwości.

Ważne jest w nim także to, że równocześnie obejmuje on nauczycieli i rodziców pokazując jak być wsparciem w rozwoju młodych ludzi ale nie zapominając o sobie i swoich potrzebach.

Program realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego i dla uczestników jest bezpłatny.

Koordynatorem szkolnym jest Marta Jurasz oraz Aneta Łukasz.

Cały program trwa 10 tygodni i obejmuje warsztaty prowadzone on-line z udziałem ekspertów, które są dostępne dla uczestników przez 8 dni od premiery. Umożliwia to wykorzystanie ich na dowolnej chwili i na dowolnej lekcji.

Więcej informacji można uzyskać na stronie >>link>>