Powiatowy konkurs wiedzy olimpijskiej

25 listopada odbył się powiatowy konkurs wiedzy olimpijskiej, w którym nasi uczniowie: Oliwia Zontek, Maria Kalfas, Tymoteusz Szafran zajęli w kwalifikacji generalnej II miejsce. Ponadto Oliwia Zontek zajęła II miejsce w klasyfikacji indywidualnej. Konkurs składał się z dwóch części: ze znajomości tematyki olimpijskiej oraz konkurencji sportowych. Podczas konkursu uczniowie mieli możliwość spotkania się z beskidzkimi olimpijczykami: Marianem Kasprzykiem (bokser), Wiktorem Krebokiem (siatkówka), Dorotą Kwaśny – Lejawa (narciarstwo klasyczne – biegi), Justyną Iskrzycką (brązową medalistką olimpijską z Tokio w kajakarstwie). Oliwii, Marysi, Tymoteuszowi – gratulujemy!

Olimpiady o zdrowiu psychicznym

Wielkie gratulacje dla Natalii Dygowskiej z klasy 3d, która zajęła 2 miejsce na ostatnim, rejonowym etapie Olimpiady o zdrowiu psychicznym.
To duży sukces i wyróżnienie dla naszej szkoły uplasować się w ścisłej czołówce Liceów Bielska-Białej, powiatu bielskiego, cieszyńskiego i żywieckiego.

Migawka

Z przyjemnością informujemy, że nasz uczeń Szymon Lach z klasy 2d otrzymał nagrodę wyróżnienie w konkursie fotograficznym Migawka.
Gratulujemy !

Regionalna Olimpiada o zdrowiu psychicznym

Miło nam ogłosić, że nasze dwie uczennice zakwalifikowały się do etapu rejonowego XI Regionalnej Olimpiady o zdrowiu psychicznym.
Natalia Dygowska (2d) pod opieką p. Marty Jurasz zajęła I miejsce, a Aleksandra Hanysek (2c) pod opieką p. Anety Łukasz III miejsce w etapie powiatowym.
Jest to świetny wynik i jesteśmy bardzo dumni z naszych uczennic.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.