Spotkanie się z ambasadorem Olimpiady „Zwolnieni z Teorii”.

W czwartek 21 września 2023 r. uczniowie klas 2a, 2d, 2f i 3 d spotkali się z ambasadorem Olimpiady „Zwolnieni z Teorii”. Janek opowiedział o zasadach przygotowania projektów społecznych w ramach tej olimpiady. Podał kilka przykładów. Zaprezentował także platformę do ich realizacji. 

A przede wszystkim pokazał, że wiele zależy od młodych ludzi, którzy mają wpływ na swoje najbliższe otoczenie i mogą je zmieniać na lepsze. Mamy nadzieję, że spotkanie zainspirowało naszych uczniów i wkrótce powstaną grupy projektowe z własnymi projektami.

Rozpoczęcie roku szkolnego

Szanowni uczniowie, Nauczyciele i Pracownicy naszej szkoły!

Serdecznie witamy Was wszystkich w tym nowym roku szkolnym! Jest nam niezmiernie miło, że możemy tu dziś stać i przemawiać do Was .
W dzisiejszym dniu chcielibyśmy serdecznie przywitać wszystkich uczniów, zwłaszcza tych z klas pierwszych, którzy po raz pierwszy przekroczą próg naszej szkoły. Witajcie w Asnyku, gdzie będziecie zdobywać wiedzę i rozwijać swoje talenty! Jesteśmy pewni, że spędzicie wspaniałe lata w naszej szkole, poznając nowych przyjaciół i zdobywając niezapomniane doświadczenia.
W tym roku szkolnym mamy też zaszczyt gościć dwóch wybitnych naszych nauczycieli , pana Janusza Kapsa i pana Sławomira Horowskiego, którzy podzielą się z nami swoją wiedzą nt. Czy szkoła dawniej była lepsza? oraz Wrzesień 1939 roku w naszym mieście Bielsku-Białej. Ich wykłady będą nie tylko interesujące, ale również inspirujące i rozwijające nasze myślenie.
Jeszcze raz serdecznie witamy wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników naszej szkoły. Życzymy nam wszystkim owocnej i satysfakcjonującej nauki w tym roku szkolnym!