Brawo nasi uczniowie 🥇🥇🥇🥇🥇🥉

Nasi uczniowie potwierdzili wysoką, sportową formę, tym razem w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików (Śląsko – Opolskie) w lekkiej atletyce.
Igor Grzesiowski (JUST TEAM Bielsko-Biała) – złoty medal w biegu na 110 m ppł oraz złoty medal w sztafecie 4×100 m
Bartosz Paleczny (JUST TEAM Bielsko-Biała) – złoty medal w biegu na 200 m ppł oraz złoty medal w sztafecie 4×100 m
Martyna Szpara (MKS Czechowice-Dziedzice) – złoty medal w chodzie na 3000 m
Grzegorz Jaremko (MKS Czechowice-Dziedzice) – brązowy medal w sztafecie 4×100 m

nauczyciel mgr Joanna Justyniak

Gratulujemy !

 
 
Znakomicie zaprezentowali się nasi uczniowie startujący w Mistrzostwach Śląska Juniorów i Młodzików, które odbywały się odpowiednio w Częstochowie (2-3.09.2020) oraz w Gliwicach (5.09.2020).
 
  • Więckowska Emilia (JustTeam Bielsko-Biała) złoty medal w skoku wzwyż oraz srebro w sztafecie 4x100m
  • Grzesiowski Igor (Just Team Bielsko-Biała) złoty medal w biegu na 110ppł oraz brąz w biegu na 200ppł
  • Paleczny Bartosz (Just Team Bielsko-Biała) złoty medal na 200ppł oraz brąz na 110ppł
  • Mojżyszek Wiktoria (Just Team Bielsko-Biała) srebrny medal w biegu na 100ppł i w sztafecie 4x100m
  • Justyniak Anna (Just Team Bielsko-Biała) brązowy medal w rzucie dyskiem
  • Malarz Marcin (Just Team Bielsko-Biała) brązowy medal na 1500m
  • Szpara Martyna (MKS Czechowice-Dz.) złoty medal na 3000m chód
  • Lazar Malwina(MKS Czechowice-Dz) srebrny medal w skoku wzwyż, wieloskoku oraz brąz w sztafecie 4x100m
  • Krętosz Justyna(MKS Czechowice-Dz) brązowy medal w biegu na 2000m oraz brąz w sztafecie 4x100m.
Gratulacje dla naszych medalistów💪💪💪
 

Zebrania z rodzicami

Informuję, że zebrania z rodzicami odbędą się 9 września 2020r.

  • 0 godzinie 16.30 w auli spotkanie ogólne  rodziców uczniów klas I z dyrekcją , wychowawcami,    pedagogami , a następnie oddzielnie w salach o godz. 17.00

1a – sala nr 11               kl. 1c  – sala nr 18          

1b – sala nr 31               kl. 1d – sala nr 60

  • O godzinie 16.30 spotkanie ogólne w salach rodziców uczniów klas II

2a P – sala nr 17        kl. 2a G – sala nr 16               

2bP – sala nr 22         kl. 2b G- sala nr 30

2cP – sala nr 24         kl. 2c G – sala nr 21                                     

2dP – sala nr 61        kl. 2d G – sala nr 62

  • O godzinie 16.30 zebrania rodziców klas III z wychowawcami w następujących salach:

3a – sala nr 12           kl. 3d  – sala nr 26

3b – sala nr 25           kl.3e – sala nr 13,

a następnie o godz. 17.30 spotkanie ogólne w auli  dotyczące procedury maturalnej.

O godz. 18.00 w sali 52(aula)  odbędzie się zebranie  Rady Rodziców ( trójek klasowych).