Mistrzostwa Miasta Szkół Ponadpodstawowych w pływaniu 🏊‍♀️

„Asnyczanie” nie zawiedli w rozgrywanych wczoraj Mistrzostwach Miasta Szkół Ponadpodstawowych w pływaniu.
Złotą medalistką 🥇 na dystansie 50m stylem motylkowym została Alicja Garnysz ,która zdobyła również brązowy medal  🥉na 100m stylem zmiennym.
Zofia Lech wywalczyła brązowy medal 🥉 na dystansie 50m stylem grzbietowym.
Dwukrotnie tuż za podium 4 miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym i 50m stylem motylkowym zdobył Kamil Twardowski.
Sztafeta dziewcząt 4x50m w składzie : Alicja Garnysz-Zofia Lech- Mikler Julia-Natalia Pyć ,również zdobyła 4 miejsce.
Wspaniałą postawę i waleczność wykazali wszyscy uczniowie biorący udział w zawodach.