„ZWYCZAJNE I NIEZWYCZAJNE KOBIETY W HISTORII POLSKI”

Finał konkursu zostaje odwołany ze względu na koronawirus. O terminie finału poinformujemy na stronie szkoły.

regulamin konkursu <tutaj>

Harmonogram imprezy

czas wydarzenie
KONKURS WOKALNY –
9.50-12.35 aula KONKURS WOKALNY „Naprawdę jaka jesteś nie wie nikt”.
11.30-13.30 sala 21 Spotkanie z Panią Angeliką Matuszek „Kreatywne warsztaty z wykorzystaniem klocków Lego”
SPOTKANIA  I WYKŁADY –
Wtorek
09.50-10.40 aula Spotkanie z aktorką Teatru Polskiego z Panią  Darią Polasik-Bułką.
11.40-12.30 aula Spotkanie z Panią Zuzanną  Bojdą -studentką Wydziału Reżyserii Dramatu  Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie.
SPOTKANIA i WYKŁADY  -11 marca Środa
09.50-10.35 aula Spotkanie z Panią Karoliną Pruszyńską,Weroniką Kucią   i Panem Szymonem Miążkiem -koordynatorami inicjatywy artystycznej „Zawierszujmy Bielsko”.
10.50-11.30 aula Wykład Pana prof. Marka Bernackiego- pracownika naukowego  i dziekana Wydziału Humanistyczno-Społecznego ATH pt: „Kobiety Czesława Miłosza”.
11-40-12.30 aula Spotkanie z Panem Sławomirem Horowskim pisarzem i nauczycielem  pt:” Książki fajnie się czyta. A jak się je pisze?”
SPOTKANIA     12 marca-
Czwartek
08.00-8.45 aula Spotkanie z pisarzem, nauczycielem i pasjonatem historii Panem Wojciechem Dutką.
09.50-10.35 aula Spotkanie z pisarką powieści kryminalno-obyczajowych Panią  Hanną Greń.
KONKURSY I ROZDANIE NAGRÓD
Piątek
08.55-09.40 aula Konkurs  Recytatorski  „Magiczna proza                                                     Olgi Tokarczuk”.
09.50-10.35 aula Konkurs Teatr Jednego aktora- drama
10.50-11.35 aula Spektakl  Aleksandry Adamus i Jacka Lisickiego pt: „MEDEA” Owidiusza.
11.50- 12.40 aula UROCZYSTE  OGŁOSZENIE WYNIKÓW I ROZDANIE NAGRÓD.

Wyniki konkursu wokalnego
„Naprawdę jaka jesteś, nie wie nikt”

Magdalena Jędrzejek
II LO im. A. Asnyka w Bielsku-Białej