Wywiad w Leśnictwie Miejskim

Nasze wspaniałe uczennice wraz z p. Ewą Potoczny mimo upału dotarły na wywiad w Leśnictwie Miejskim na granicy miasta i Bystrej. Powstanie z tego ciekawy film do obejrzenia wkrótce. Tylko w Asnyku dzieją się takie rzeczy w sezonie wakacyjnym!

Garść informacji o lasach miejskich w Bielsku-Białej. Wywiad z leśniczym Pawłem Staszewskim, zrealizowany przez dziewczyny z Asnyka w ramach zajęć przyrodniczo-dziennikarskich.

Zakończenie roku szkolnego

Szanowna Dyrekcjo, Drodzy nauczyciele i wychowawcy, kochani rodzice, koleżanki i koledzy.

Dziś świętujemy zakończenie roku szkolnego. Jesteśmy jeszcze w budynku szkoły, ale myślami znajdujemy się już daleko stad, przeżywając kolejne wakacyjne przygody. Lecz zatrzymajmy się jeszcze na chwilę. Zanim wyruszymy w naszą dwumiesięczną podróż, chcielibyśmy wypowiedzieć się w imieniu całej społeczności uczniowskiej.
Z całego serca dziękuję Szanownej Dyrekcji oraz Wam, drodzy nauczyciele i wychowawcy za to, że 
– dbacie o nasze bezpieczeństwo; 
– troszczycie się o nas, byśmy czuli się w szkole jak w domu;
-uczycie nas, jak mamy zachowywać się w danej sytuacji;
-pomagacie nam zdobywać wiedzę;
-próbujecie wbić nam do głowy bardzo ważne regułki, choć nieraz my nie chcemy ich sobie przyswoić.
Dziękujemy wam za to, że tak łatwo nie poddajecie się i dalej walczycie o nasz rozwój intelektualny.
W tym miejscu chcemy również przeprosić za to, że nie zawsze spełnialiśmy wasze oczekiwania i czasami przysparzaliśmy Wam problemów wychowawczych.
…. to jeszcze nie koniec podziękowań…
Drodzy rodzice chcielibyśmy wyrazić wdzięczność za trud i cierpliwość jakie wkładacie w nasze wychowanie.
Nie moglibyśmy zapomnieć o Was koleżanki i koledzy. Podziękujmy sobie wzajemnie za spędzony rok szkolny 2018/2019 i natchnieni latem wróćmy tu we wrześniu.
Wszystkim zgromadzonym na tej sali pragnę życzyć gorącego lata, ciepłej wody, wiatru w żaglach, czystych szlaków górskich oraz spędzenia jak najmilej wakacji. 

Do zobaczenia we wrześniu !

A tu przedstawiamy fotorelację z uroczystości zakończenia …. drodzy GIMNAZJALIŚCI trzymajcie się, gratulujemy wyników i życzymy samych sukcesów w dalszej Waszej edukacji !

Podsumowanie sportu w roku szkolnym 2018-2019

Dzisiaj w MZO odbyło się podsumowanie sportowego roku szkolnego. W klasyfikacji chłopców uplasowaliśmy się na 2 miejscu. Natomiast dziewczęta zajeły 5 miejsce. W imieniu sportowców puchary odebrali Anna Justyniak oraz Krzysztof Kuszmider w asyście Pani dyrektor Doroty Jaruga-Turoń i nauczycielki Joanny Justyniak. Podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do wyróżnienia szkoły.