Menu
Informacje o liceum
Rok szkolny 2017/2018
Sport w Asnyku
Rok szkolny-poprzednie lata
Pola Nadziei
Elektroniczny dziennik
Oferty parcy sezonowej
Wspieramy akcje charytatywne
Kurs pierwszej pomocy
Akademia Językowa BOSTON
Reforma Oświaty
Erasmus + oraz wymiana
diagnozy edukacyjne


Poleć nas!
Możecie Państwo polecić naszą stronę swoim znajomym. Wystarczy wpisać poniżej ich adres email.

Powrót do listy

Informacje
zamieszczono: 2017-04-07
autor:
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Wizyta szkoły włoskiej 20-26 kwietnia 2018

Włosi przybyli do naszej szkoły we wtorkowe popołudnie i po załatwieniu kilku formalności, mogliśmy spędzić wieczór całą rodziną.Uczniowie ze strony włoskiej jak i polskiej byli bardzo podekscytowani. Możliwość poznania różnic, jakie nasze kultury dzielą, napełniła nas podziwem, zwłaszcza że jedyną drogą porozumienia stał się na ten tydzień język angielski.


Następnego dnia już od początku było bardzo aktywnie. Mogliśmy obejrzeć przedstawienie wykonane przez uczniów Liceum imienia Adama Asnyka i choć Włosi nie mogli zrozumieć słów wykonanych piosenek, wszystkich poruszył taniec, muzyka oraz wrażliwość, z jakim przekazywana była historia o codziennym życiu Żydów. Później tego dnia wszyscy wybraliśmy się na górę Szyndzielnię, całą drogę bawiąc się i podziwiając piękno zimowego krajobrazu.  >>dalej>>>>więcej>>

Zapraszamy młodzież klas 7 szkół podstawowych oraz klas 2,3 gimnazjów do udziału w konkursie fotograficznym organizowanego przez II LO im. Adama Asnyka w B-B.

Konkurs rozpoczyna się od 20 MARCA 2018 r do 20 KWIETNIA 2018r. Wyłonienie laureatów nastąpi podczas Dnia Otwartego Szkoły
(25  KWIETNIA.2018 r.) Przedmiotem konkursu jest wykonanie zdjęcia, którego tematem będzie książka lub czytanie.

Konkurs przeprowadzony jest w dwóch kategoriach :

„Z książką mi do twarzy” oraz „Gra świateł”

Regulamin konkursu do pobrania <<tutaj<<