Informacje o liceum
Erasmus + oraz wymiana
diagnozy edukacyjne

Poleć nas!
Możecie Państwo polecić naszą stronę swoim znajomym. Wystarczy wpisać poniżej ich adres email.

zamieszczono: 2017-04-07
autor: mgr Marzena Śliwa

Wizyta szkoły włoskiej 20-26 kwietnia 2018

Włosi przybyli do naszej szkoły we wtorkowe popołudnie i po załatwieniu kilku formalności, mogliśmy spędzić wieczór całą rodziną.

Uczniowie ze strony włoskiej jak i polskiej byli bardzo podekscytowani. Możliwość poznania różnic, jakie nasze kultury dzielą, napełniła nas podziwem, zwłaszcza że jedyną drogą porozumienia stał się na ten tydzień język angielski.

Następnego dnia już od początku było bardzo aktywnie. Mogliśmy obejrzeć przedstawienie wykonane przez uczniów Liceum imienia Adama Asnyka i choć Włosi nie mogli zrozumieć słów wykonanych piosenek, wszystkich poruszył taniec, muzyka oraz wrażliwość, z jakim przekazywana była historia o codziennym życiu Żydów. Później tego dnia wszyscy wybraliśmy się na górę Szyndzielnię, całą drogę bawiąc się i podziwiając piękno zimowego krajobrazu.  >>dalej>>

Zapraszamy młodzież klas 7 szkół podstawowych oraz klas 2,3 gimnazjów do udziału w konkursie fotograficznym organizowanego przez II LO im. Adama Asnyka w B-B.

Konkurs rozpoczyna się od 20 MARCA 2018 r do 20 KWIETNIA 2018r. Wyłonienie laureatów nastąpi podczas Dnia Otwartego Szkoły
(25  KWIETNIA.2018 r.) Przedmiotem konkursu jest wykonanie zdjęcia, którego tematem będzie książka lub czytanie.

Konkurs przeprowadzony jest w dwóch kategoriach :

„Z książką mi do twarzy” oraz „Gra świateł”

Regulamin konkursu do pobrania <<tutaj<<