Spotkanie klasy 2b

21 marca 2019 roku w Centrum Zdrowia i Sprawności Impact uczniowie klasy 2 b wzięli udział w spotkaniu z panem Grzegorzem Wróblem, który przygotował ciekawy wykład na temat zdrowego stylu życia.

XI Śląski Konkurs Wiedzy o Podatkach

W dniu 14.03.2019 roku został przeprowadzony II etap XI Śląskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach organizowany przez Śląski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych w Katowicach. Oto wyniki tego konkursu.

Erasmus+ w Asnyku

czyli kolejny etap realizacji projektu „Call for tolerance” .
Gościmy uczniów z Norwegii, Holandii, Turcji i Portugalii

Wizyta w Auschwitz i warsztaty

…. z wizytą w Ratuszu

Handcraft, pierogi party and the theatre performance, czyli kolejny dzień z Erasmusem…

Na pożegnanie europejski polonez w wykonaniu uczniów z Norwegii, Portugalii, Holandii, Turcji i Polski w atrium Zamku Sułkowskich 😀 Najlepsi 👍👌💪
Wspaniały tydzień za nami 😀

Medyk i Asnyk

Jesteśmy grupą licealistów uczęszczających do VIII Liceum Ogólnokształcącego w Bielsku-Białej, potocznie zwanego Medykiem oraz do II Liceum Ogólnokształcącego i wspólnie realizujemy projekt społeczny ,,Medyk Dzieciom’’ w ramach olimpiady przedsiębiorczości ,,Zwolnieni z teorii’’. 

Dla chorych dzieci pobyt w szpitalu jest ciężkim i traumatycznym przeżyciem, stąd wychodzimy z inicjatywą, która ma polepszyć tą sytuację. 

Pragniemy umilić ten trudny czas, poprzez spotkania z podopiecznymi Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej, dobre słowo, wspólną zabawę i zarażanie pozytywną energią. Organizujemy także zbiórkę charytatywną na artykuły potrzebne małym pacjentom przebywającym w szpitalu: kolorowanki, kredki, zabawki, aby czas spędzony w placówce medycznej nie kojarzył się im jedynie z bólem i niejednokrotnie cierpieniem. 

Wierzymy, że uda nam się osiągnąć nasz cel, a jego efekty nie pozostaną niezauważone!

Dotąd udało nam się już zebrać około 5 tysięcy złotych oraz bardzo wiele zabawek i artykułów papierniczych dla najmłodszych pacjentów Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej.

Po więcej szczegółów zapraszamy na naszego Facebooka – Medyk Dzieciom!